Her kan du købe tøj fra Shakuhachi

Shakuhachi er et virkelig lækkert mærke, der har en boho-urban stil med draperet tætsiddende silke. Shakuhachi kan ikke fås i Danmark, men du kan heldigvis købe det over nettet.

Du kan købe de lækre klæder fra Shakuhachi hos:

Asos www.asos.com
Blush Boutique www.blushboutiqueonline.com
Cosmorama ww.rakuten.ne.jp/gold/cosmoramawww.cord3.com
Dual Webstore www.dualstore.net
Fashion Walker www.fashionwalker.com
Katie + Jo www.katieandjo.com
Mahna Mahna/Web shop www.rakuten.co.jp/gold/mahna2
My Cat Walk www.mycatwalk.com
My Wardrobe www.my-wardrobe.com
Revolve Clothing www.revolveclothing.com
Shakuhachi www.shakuhachi.net
The Style Store www.the-stylestore.com
Tobi www.tobi.com
Buy Definition www.buydefinition.com
Free People www.freepeople.com
Nastygal www.nastygal.com
Pretty Pennies www.prettypennies.com
Shop Bop www.shopbop.com
Spanish Moss Vintage www.spanishmossvintage.com
Summer Land www.shop-summerland.com
Urban Outfitters www.urbanoutfitters.com

Redaktionen Forfatter